ZPiChD "BEATA" wykonuje także remonty trybun i montuje siedziska stadionowe. W naszej ofercie znajdują się siedziska włoskiej firmy OMSI w różnych typach i kolorach. Nasza oferta zaspokoi oczekiwania nawet największych estetów.

Model M-90

Krzesełko M-90 To siedzisko trwałe i najodporniejsze na akty wandalizmu, tradycyjna kubełkowa forma pozbawiona oparcia tylnego z powierzchnią o wysokim połysku łatwo utrzymującą czystość oraz doskonale odprowadzającą wody opadowe.

Różnorodność montażu, cena i jakość to ogromne atuty modelu M90, które bezpośrednio wpływają na jego popularność.

 

 

Krzesełko M-90 wymiary

 

Model M-96

Krzesełko M-96To siedzisko z oparciem i opcjonalnie z podłokietnikami. Powierzchnia również o wysokim połysku dodatkowo wykonana w technologii antyślizgowej. Montaż siedzisk polega na przykręceniu do spodu siedziska czterema wkrętami płyty stalowej, a następnie tak zmontowany zestaw montuje się za pomocą dwóch śrub do stopnia betonowego lub do belki stalowej konstrukcji trybuny.

Powyższe rozwiązanie zwiększa wytrzymałooeć siedziska na wyłamanie w gniazdach montażowych, a także w przypadku montażu siedzisk montowanych do konstrukcji stalowych zmniejsza się ilość elementów tej konstrukcji (niższy koszt wykonania). Płyta stalowa pod siedziskiem nie jest widoczna z zewnątrz po zamontowaniu siedziska.

 

Płyta stalowa mocująca siedziska M96 do betonu

Krzesełko M-96
Podpora do siedziska M96 mocowanego do podstopnicy.

Krzesełko M-96

Przykłady zastosowań:

 

Krzesło M96 - ławka 4
Krzesło M96 - ławka 2Krzesło M96

 

Krzesełko M-96 wymiary

Model D-20

Krzesełko D-20

Model D20 to siedzenie, które ma w zamiarze i z pewnością dostarcza wysoki komfort w przeżywaniu widowisk sportowych, wyposażone w wysokie oparcie i podłokietniki. Na życzenie i zamówienie wyposażane jest w wygodne okładziny, kładzione zarówno na oparcie jak i na siedzenie.

Wyprodukowane z materiału termoplastycznego, wytłoczone na wzorcowy jednolity element z wkładkami metalowymi.

 

 

 

 Krzesełko D-20Krzesełko D-20 - wymiary

Model S-16

Krzesełko S-16Model S16 to składa się z dwóch elementów: siedzenia i oparcia osadzonych na stelażu metalowym. Jest to model posiadający wysokie parametry co do wytrzymałości materiału, wymiarów i łatwości w montażu. W specjalnym wykonaniu z dowolnie wybraną i zamówioną okładziną zalecana do montażu w sektorach dla VIP-ów. Krzesełko montowane na froncie stopnia lub gdy jest taka potrzeba, na zamówienie, jest możliwe wykonanie mocowania na stopniu.

 

 

 

 

Krzesełko S-16Krzesełko S-16
Krzesełko S-16

 

Krzesełko S-16 - wymiary


 

Model M-2000

Krzesełko M-2000 Krzesełko M-2000 wymiary

 

Model M-2002

Krzesełko M-2002 Krzesełko M-2002 wymiary

 

Model M-2003

Krzesełko M-2003 Krzesełko M-2003 wymiary

 

Model M-2004

Siedzisko Omsi M2004 Siedzisko Omsi M2004 - wymiary