Piaskarka Easy Spread Rink

Model Rink 1010

Redexim - Rink 1010

Redexim - Rink 1010

Holowany, zasilany hydrauliką ciagnika siewnik piasku o regulowanej gęstości pokrycia terenu. Posiada wbudowany przenośnik taśmowy umożliwiajacy rozsiewanie zarówno suchego jak i mokrego piasku.
Przeznaczenie: piaskowanie boisk i pól golfowych.

Model Rink 1015

Redexim - Rink 1015

Samobieżny  siewnik piasku o regulowanej gęstości pokrycia terenu.
Przeznaczenie: piaskowanie boisk i pól golfowych.

Model Rink 1210

Redexim - Rink 1210

Redexim - Rink 1210

Holowany, zasilany hydrauliką ciagnika  siewnik piasku o regulowanej gęstości pokrycia terenu. Posiada wbudowany przenośnik taśmowy umożliwiajacy rozsiewanie zarówno suchego jak i mokrego piasku. Cztery koła o szerokim profilu zapewniają mały nacisk na grunt nawet na nierównej powierzchni. 

Model Rink 1520

 

Redexim - Rink 1520

Redexim - Rink 1520

 

Holowany, o dużej ładowności (2 tony), zasilany hydrauliką ciagnika  siewnik piasku o regulowanej gęstości pokrycia terenu. Posiada wbudowany przenośnik taśmowy umożliwiajacy rozsiewanie zarówno suchego jak i mokrego piasku. Dwa szerokie koła zapewniają mały nacisk na grunt. 

Model Rink 2020

 

Redexim - Rink 2020

 

Holowany, o duzej ładowności (2 tony), zasilany hydrauliką ciagnika  siewnik piasku o regulowanej gęstości pokrycia terenu. Posiada wbudowany przenośnik taśmowy umożliwiajacy rozsiewanie zarówno suchego jak i mokrego piasku. Idealny do utrzymania pól o znacznych powierzchnach.